Museumbeheer

Julia Niggemann M. A.
Directeur
Telefoon +49 2824 9510-12
niggemann@moyland.de

Plaatsvervanger:
Birgit Heuvelmann
Telefoon +49 2824 9510-16
heuvelmann@moyland.de

Assistentie:
Roswitha Albrecht
Telefoon +49 2824 9510-11
albrecht@moyland.de

Dr. Antje-Britt Mählmann
Artistiek Directeur
Telefoon +49 2824 9510-24
maehlmann@moyland.de

Plaatsvervanger:
N. N.

Assistentie:
Oliver Kretschmann-Tück
Telefoon +49 2824 9510-10
kretschmann@moyland.de

Team

Tentoonstellingen/Collectie

Collectie Schilderkunst, Beeldhouwkunst, Fotografie, Toegepaste kunst
Hoofd: Dr. Alexander Grönert
Telefoon +49 2824 9510-14
groenert@moyland.de

Joseph Beuys Archief

Directeur: N. N. 

Archief
Stephan Arntz
Telefoon +49 2824 9510-28
jba@moyland.de

Bibliotheek
Ulrike Straeten
Telefoon +49 2824 9510-29
bibliothek@moyland.de

Kasteel en Park

Directie: Christian Willemsen Dipl.Ing.(FH)
Telefoon +49 2824 9510-19
willemsen@moyland.de

Onderhoud van gebouwen
Karsten Müller
Telefoon +49 2824 9510-57
mueller@moyland.de

Evenementen

Evenementen, bezoekersservice, museumwinkel
Beheer: N. N.

Onderwijs en voorlichting

Beheer: Sarah Lampe M. A.
Telefoon +49 2824 9510-62
lampe@moyland.de
kunstvermittlung@moyland.de

Pers en Public Relations

Beheer: Sofia Tuchard M. A.
Telefoon +49 2824 9510-64
tuchard@moyland.de

Administratie

Beheer: Birgit Heuvelmann
Telefoon +49 2824 9510-16
heuvelmann@moyland.de